Acogedor Apartamento En Cabrera
På lägenheten Acogedor Apartamento En Cabrera kan du koppla av på en terrass och njuta av en 5 minuters promenad till Blue Lake. Lägenheten består av 9 rum.
Boendet ligger 11 minuters promenad från Parroquia Santa Cruz Cabrera. Marco's La Rotonda och Manny's Bar Restaurant erbjuds gästerna inom cirka 14 minuters promenad från boendet.
Man kan njuta av utsikt över trädgården från rummen.
Stället har ett komplett kök. Busshållplatsen Caribe Tours är belägen omkring 700 meter bort.
- Lokala sevärdheter
- Parroquia Santa Cruz Cabrera605 km
- Cabo Francés Viejo4878 km
- Piscina Natural La Catalina Cabrera253 km
- Blue Lake254 km
- Parroquia Santa Cruz608 km
- Playa El Breton4758 km
Bekvämligheter på boendet
Mat och drycker
- Köksgeråd
På rummet
- Gratis Wi-Fi i rummet
- Matbord
- Strykservice
- Tvättmaskin
- LCD-TV
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Hur mycket kostar det att boka Acogedor Apartamento En Cabrera?
Priset för att boka Acogedor Apartamento En Cabrera är 47$. - ❓
Finns det någon kollektivtrafik bredvid Acogedor Apartamento En Cabrera?
Den närmaste busshållplatsen är Caribe Tours som ligger 700 m från Acogedor Apartamento En Cabrera. - ❓
Har Acogedor Apartamento En Cabrera ett kök?
Ja, Acogedor Apartamento En Cabrera har ett komplett kök.